LA BELLA TEKSTİL ve DIŞ TİC. A.Ş. dünyada birçok ülkeye gerek direk, gerekse tedarikçiler aracılığı ile öncelikli tekstil ve birçok sektör alanında ihracat gerçekleştirmek amaçlı kurulmuştur. LA BELLA TEKSTİL ve DIŞ TİC. A.Ş., ihracatçı ortakları ve tedarikçileri ile yurtdışındaki ithalatçı şirketler arasında aracılık görevi yapmaktadır. Ekonominin en önemli unsurlarından biri ihracattır. Ülkemizde Cumhuriyet tarihinden bu yana ihracat yapılmaktadır. Türkiye’nin tekstil ve birçok alanda uluslararası pazarlarda söz sahibi olabilmesi ve dünyaca tanınan markalar oluşturması için ihracat yapması şarttır. Dış ticaret ülke ekonomisi için büyük önem taşımaktadır.

Bu çerçevede, gerek ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve gerekse de yeni istihdam alanları oluşturmak düşüncesi ana MİSYONUMUZDUR. LA BELLA TEKSTİL ve DIŞ TİC. A.Ş.’nin VİZYONU Türkiye ihracatının gelişmesine aracılık etmek, HEDEFİ gelecek yıllarda da bu başarıyı korumaktır.

LA BELLA TEKSTİL ve DIŞ TİC. A.Ş. bünye içerisinde kurumsal yapısı ile tamamen profesyonel bir idari kadro tarafından yönetilmekte, ayrıca şirket dışında, alanlarında uzman dış danışman kadrosu ile hukuk, gümrükleme, sigorta ve personel eğitimi konusunda profesyonel çalışma sergilemektedir.

LA BELLA TEKSTİL ve DIŞ TİC. A.Ş.’nin öncelikli ilkeleri;

Daima daha kaliteli hizmet sunmaya özen göstermek

Ülkesinin ve Milletinin menfaatini korumak

Etkin ve güvenilir ekip çalışması sağlamak

Şeffaf ve yasalara uyumlu çalışma prensiplerini benimsemek

B2B Pazarlama ve Yönetimi

Tekstilkent caddesi Koza Plaza A Blok

1.Kat No:4  Esenler/ISTANBUL-TURKEY

Adress

Contact

Telephone. +90 212 970 0181

Email. info@labellam.com